logo

logo

2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   
Dárcovství na Mistrovství světa (13.06.2009)

Taneční centrum Z.I.P. Písek získalo s choreografií Toxic titul Mistra Evropy v tanci a zajistilo si tak přímý postup na World Dance Star 2009 v New Yorku. Světový šampionát se koná za měsíc a my nyní stojíme před otázkou, jak získat finance, abychom mohli na světový šampionát odletět a reprezentovat nejenom rodné město, ale české tancování vůbec. Navíc nás tlačí i čas, protože na to máme pouhý týden, abychom vše mohli potvrdit pořadateli a rezervovat letenky.
Jednání s velkými nadnárodními společnostmi končí bohužel informačním e-mailem s naší žádostí. Rozhodli jsme se proto zkusit uspořádat i jakousi dárcovskou akci „Národ tanci“, ze které bychom cílovou částku 800.000,-Kč zkusili pokrýt. Hledáme 800 nadšenců a dárců, kteří by nás uměli podpořit a věnovali by na naši účast na světovém šampionátu 1.000,- Kč. Samozřejmě, kdo by chtěl přispět vyšší částkou, bránit mu nebudeme. Bohužel už nemáme moc jiných možností, jak o cestu na mistrovství bojovat. Prvním dárcem se stala zpěvačka Šárka Vaňková, Michal David a Richard Geňa Genzer..
Děkujeme!

Pokud se rozhodnete naši účast na MS podpořit kontaktujte nás prosím na tczip@tczip.cz. Zašleme Vám darovací smlouvu. Číslo našeho účtu je : 195041266/0300.

 

Klára Humpálová - vedoucí TC Z.I.P.Písek [tczip@tczip.cz , mob.: 604 349 979]
Láďa Beran - choreograf, lektor a kmotr
Jedovatí Zipáci Toxíci - mistři Evropy 2009

 

Soubory ke stažení:
Darovací smlouva   [cl_198_darovaci-smlouva.doc]
III.ročník ZIP DANCE aneb Zipák proti Zipákovi (12.06.2009)

GRATULUJI A TLESKÁM VŠEM ZIPákům, kteří si připravili svoje choreografie do naší soutěže ZIP DANCE. Choreografie viděla porota a přítomní diváci tuto středu před zipáckou besídkou. Nejlepší choreografie pak viděli i diváci na besídce. Choreografie byly všechny výborné. Jsem za sebe ráda, že jsem soutěž jen moderovala a že jsem nebyla v porotě, protože porota měla nelehký úkol.V porotě zasedli všichni naši lektoři/nejstarší Zipáci a předsedou poroty byl Láďa Beran.

A teď k výsledkům:

dětská věk.kategorie 1.místo Eliška Bečková, Anežka Kantorová Pravda a lež
                                  2.místo Eliška Bečková, Tereza Králová Roboti
                                  3.místo Leona Lošonská, Terezka Kaliánková Zpěvačky
                                  4.místo Klárka Pauknerová, Anna Kocmanová Pyžamová párty
                                  5.místo Aneta Pauknerová, Vali Maříková Divoký Zipačky
juniorská věk.kat.      1.místo Míša Uhlíků, Danuška a Kačka Slavíků, Eliška a Verča Frčků, Barča Macháčků Kadeřnictví
                                  2.místo Simča Hrnečková, Sára Pňáčková, Eva Soušková, Bety Kajtmanová Ples démonů
                                  3.místo Tereza Kořenová, Anežka Bartošíková Voda a vzduch
                                  4.místo Julie Žáková, Šárka Palečková, Camille Guillotová Prostě hip hop
kategorie sólo Eliška Frčková - juniorská věk.kategorie Boom Boom

exhibičně z technických důvodů proběhla kategorie mix - malý Zipák a velký Zipák ve společné choreografii:

* sestry Adélka Doubková (5let) a Lucka Kaněrů ( 11let )    chor.Big Barbie                        

* Tereza Jelínková ( 14let ), Eva Petrášková ( 14let ) a Denča Macháčková ( 10let )  chor.V otroctví zla

Zipáci jste Šikulky a už teď se těším na příští ročník,

pa Klára

Soubory ke stažení:
Info soutěže, besídka, ZipDance, vystoupení a jiné   [info-k-1-5-09.doc]
Mistrovství světa (10.06.2009)

AHOJ,

jen na vysvětlenou : prý dneska proběhlo na budějovickém rádiu Český rozhlas, že Zip nejede na MS. Prozatím to opravdu není pravda. Máme vyjednaný a posunutý termín přímo v NewYorku s jejich taneční asociací a tak se nevzdáváme a sháníme dál!

PAPA,Klára

FINÁLE MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SÉRIE SOUTĚŽÍ EDLT 2009 (07.06.2009)

Hezký den,
dovolte, abych Vás informovala o dalším velkém úspěchu Zipáků. Tentokrát se jedná o úspěch juniorských Zipáků, kteří se probojovali sérii soutěží EDLT 2009 až do dnešního finále. Tato soutěž je považována za nejprestižnější taneční soutěž u nás. Finále se konalo v brněnském Boby centru. ZIP jeli reprezentovat nejmladší junioři s choreografií Little Susy a nejstarší junioři s choreografií Svědomí. Choreografie Svědomí ze všech předešlých kol postoupila z 1.míst. V celorepublikovém finále bylo v show dance kategorii sedm choreografií. Svědomí si vybojovalo titul II.vícemistra ČR - bronzovou příčku. Kromě poháru si děti odvezly i medaile. Little Susy jela na soutěž zcela oslabená nemocí. Místo 22 tanečnic jich finále tančilo jen 11. Přesto se tyto dívky v celorepublikovém měřítku umístnily na krásném šestém místě. Jsou v kategorii juniorské od letošního února. O to to měly těžší. Jsou většinou o tři roky mladší než jejich soupeři a to je znát....Nicméně obě dvě party dětí své choreografie odtančily krásně a za to jim patří dík! Tímto pro tuto chvíli jarní soutěžní sezóna, pro ZIP velice úspěšná, končí.
( Mistři Evropy,  z českých soutěží : 7 zlatých, 6 zlatých a 6 bronzových medailí...).
GRATULUJU !!!! :-)))))) PUSU, KLÁRA

Kamarádi pomáhají ZIPu dostat se na MS ..... (06.06.2009)

A Zip má své přátele a kamarády : Šárka Vaňková, Richard Geňa Genzer, Michal David, Honza Hauser, Radim Kořen, Ivana Sulková, pan Grégr, Honza Battěk, Šolcovi, Novákovi,... Nevzdáme to! :-)

ZIP JE S TOXICEM MISTREM EVROPY a MS už je 6.července !!! :-))))) (05.06.2009)

ZIP JE S TOXICEM MISTREM EVROPY, BYL VYBRÁN ODBORNOU POROTOU NA SLAVNOSTNÍ VEČER TOP20 CHOREOGRAFIÍ STARNIGHT ( ze všech 700 choreografií ME ) A JE NOMINOVÁN NA MISTROVSTVÍ SVĚTA , které se koná nečekaně již 6.července v New Yorku:-))))

A tak velká prosba : KDO MŮŽETE, POMOZTE NÁM SE SHÁNÍM PENĚZ, ABYCHOM SE TOHOTO ŠAMPIONÁTU MOHLI ZŮČASTNIT ! A POZOR : na přihlášení a zaplacení máme jen týden !!

Za Zipáky předem díky, Klára

MČR juniorů v Brně (04.06.2009)

Změna odjezdu v neděli 7.6. na MČR JVK do Brna!

Vzhledem k tomu, že v neděli nejsou prostorové zkoušky, prezence je do oběda a soutěž začíná až odpoledne, budeme odjíždět až v 8hodin od kulturního domu. ( ne v plánovaných 5,30hod ).

Klára

Soubory ke stažení:
Besídka   [cl_189_besidka.doc]
Základní informace k táborům (02.06.2009)

Všechny základní informace včetně formulářů obdrží děti tento týden na hodinách.

Pro jistotu toto info včetně formulářů dávám i na záložku "Tábory a semináře". ( kdyby se stalo, že bude váznout přenost dat:  Zip - tanečník - maminka/tatínek :-))

KláraH.

One Year Ago (01.06.2009)

 

Soubory ke stažení:
Reportáž Ládi Berana   [cl_175_reportaz-ladi-berana.pdf]
ZRUŠENÍ PŘEDSTAVENÍ V PRAZE (27.05.2009)

Moji Zipáci,

bohužel mám neradostnou zprávu : naše představení v Praze jsou zrušena. Moc mne to mrzí. Je mi jasné, že jsem některým z vás ( spíš rodičům ) zkomplikovala trochu život, ale ZIP je v tom nevinně...

Tím tedy odpadá páteční generálka a vystoupení v Praze 31.května a 14.června.

Vše má své důvody. Rádi je vám i vašim rodičům společně s Láďou Beranem vysvětlíme. Budet-li je chtít znát, přijďte v pátek v 16,30hod na chvilku do Zipu. Nebudete-li chvátat, tak si společně budeme promítat dvd z letošní soutěže Worldstar v ČB a fotečky z Mistrovství Evropy v Poreči.

PAPA, Klára

Tisková zpráva k ME v Poreči (26.05.2009)

 

 
Taneční centrum Z.I.P. Písek je mistrem Evropy!
 
Písečtí Zipáci Kláry Humpálové si přivezli z chorvatské Poreče titul mistra Evropy. Celkem na mistrovství postoupili písečtí tanečníci se třemi choreografiemi v hlavní seniorské kategorii. Soutěž probíhala od 20. do 24.května a účastnilo se jí celkem na 700 choreografií z více jak 15 evropských států.
Do finálových bojů nakonec TC Z.I.P. postoupil s choreografií „Toxic“, která se dostala i do European TOP 20. Zipáci se tak mohli představit v sobotním exhibičním večeru „Dance Starnight“, který sledovalo v porečské sportovní hale přes dva tísíce diváků.
Choreografie „Toxic“ Ládi Berana získala ocenění i na soutěžích v České republice a do své koncertní show si jí vybrala i Iveta Bartošová, se kterou Zipáci jezdili jarní turné „Iveta 2008: Jsem zpátky“.
Titul mistra Evropy zaručuje Zipákům přímý postup na mistrovství světa ve Spojených státech amerických, které se koná už v srpnu.
Čerství mistři se představí publiku tuto neděli 31.5. od 13hodin v pražském divadle Milenium se svým pořadem „Tanec a muzikál“, který je určen zejména pro dětské diváky. Uvidíte nejenom průřez jejich pětiletou tvorbou, ale i hosty - muzikálové kolegy Leška Semelku, Míšu Zemánkovou a Láďu Spilku.
 
 
V Písku dne 25.5.2009
Ladislav Beran
 
www.esdu.org (pořadatel Mistrovství Evropy)

 

Doplňující info k již předem hlášeným vystoupením a soutěži juniorů (26.05.2009)

* PŘEDEM DĚKUJI VŠEM DĚTEM, KTERÉ NÁS REPREZENTOVALY NA SOUTĚŽI V CHOMUTOVĚ! I BEZ MEDAILÍ, ALE JSTE NAŠE JEDNIČKY!!!!:-)) pusu Klára

-----------------------------------------------------------

* Vystoupení v sobotu 30.května na MČR Mažoretek - lehkoatletický stadion . Sraz ve 12.15hod, zřejmě bez prostorové zkoušky, tančíme v jednom bloku od 13hodin.

Vystupují : Nebe vs Peklo, Svědomí, Kylie a DanceMix 

---------------------------------------------------------

* Mistrovství ČR JVK EDLT2009 v neděli 7.června v Bobycentru v Brně

Na MČR jedou ZIP reprezentovat junioři a to choreografie : Svědomí a Little Sussy.

Odjezd : v 5.30hod od KD

Návrat : soutěž končí ve 20hod.,ale my odjíždíme ihned po vyhlášení výsledků naší kategorie. Zatím bohužel neznám pořadí kategorií.

Cena : startovné 200,-Kč, doprava : 400,-Kč

PROSÍM ZAPLATIT NA PŘÍŠTÍ HODINĚ, V PONDĚLÍ 1.6.09.

------------------------------------------

* Deggendorf 20.června - máte již všichni pasy? Prosím o potvrzení účasti u dětí z Nebe vs Peklo. Děkuji.

POZDRAV OD VELKÝCH ZIPÁKŮ Z MISTROVSTVÍ EVROPY V CHORVATSKU (23.05.2009)

AHOJKY všem Zipákům,

nejstarší tanečníci na Mistrovství Evropy v chorvatské Poreči bodují. S choreografií Toxic Ládi Berana jsou ve finále!

A POZOR: tato choreografie byla vybrána mezi dvacet nejlepších choreografií šampionátu na dnešní slavnostní galavečer STAR NIGHT 2009 .( Ze 700 soutěžních choreografií!!! ) 

Zítra probíhají závěrečná finálová kola. Držte nám palečky! Ale účast na dnešním večeru už je sama velkým úspěchem.

Pár foteček z ME ve fotogalerii. Jen pár. Ostatní dodám po návratu do Čech.

pusu, Klára

 

PS: Všem dětem, které zítra jedou reprezentovat ZIP : držte se a hlavně si to pořádně užijte!!

     předchozí
1   2   3   4   5   6  
další     
TC Z.I.P.
U Vodárny 2382
397 01   Písek
Česká Republika

e-mail: Klara.Zip@seznam.cz
www.tczip.cz

Ochrana osobních údajů

Copyright © 2013 TC Z.I.P., o.s.
Internetové stránky spravuje

5Q, spol. s r.o.

 
Cookies
Webové stránky používají cookies, díky kterým je prohlížení stránek příjemnější a snazší. Ke zpracování některých cookies potřebujeme od vás souhlas, který dáte kliknutím na "Přijmout vše", nebo nastavte jednotlivě v "Nastavení souborů cookie“. Více informací najdete zde.

Nastavení souborů cookie     Přijmout vše